Hizmet Politikamız

Amacımız uzun vadeli çözüm ortaklığını prensip edinmek, dürüst ve güvenilir bir sırdaş olmak...

 

Her Proje Kendine göre farklılık gösterir, D.O.O.R. Ajans her özel proje için ona uygun Ekip ve Süpervizör Görevlendirir.   

 

Bu sayede Hizmet verdiğimiz Firma, Organizasyonu sürecinde 1 kişi ile muhatap olur ve istenmeyen karışıklıklar ve zaman kaybı önlenmiş olur.

 

Ekibimizin işini iyi ve doğru şekilde yapması Ajansımız için Önemlidir!!! Ancak Çalışanlarımızın sadece işlerini iyi yapmaları Yeterli değildir. Kurumsal Firmalarda her bir bireyin yaptığı bütün ekibi etkiler.  Bu yüzden ekipteki herkesin tıpkı bir makinenin parçaları gibi uyum içinde çalışabilmesi gerekmektedir. Birbirini Tanıyan ve Anlayan Kemik Ekipler ile çalışarak Performansımızı arttırıyoruz.

 

Organizasyonun planlanması, projelendirilmesi ve organizasyonu tüm ayrıntılarıyla üstlenebilecek, ilgilenebilecek eğitimli ve deneyimli personelimiz mevcut olup her konuda mükemmel sonuçların alınmasına özen göstermekteyiz.

 

Müşteri beklentilerini kendi beklentileri olarak benimsemek; teklif sürecinde de kendini müşterinin yerine koyabilmek

 

Müşteri yetkilileri ve işbirliği içinde çalışılan diğer hizmet sağlayıcılarını büyük takımın üyeleri olarak kabul etmek, takım için çalışmanın ve takım başarısının önemine inanmak

         
Haberler – Duyurular
 
Hızlı Ulaşım
 
Bizi Takip Edin